Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alap matekszakon tényleg csak...

Alap matekszakon tényleg csak stréber gyökerek lesznek az egyetemen?

Figyelt kérdés

Kicsit aggódom, hogy mindenki teljesen életképtelen lesz ott... Legalábbis innen-onnan ezt hallottam.

Remélem nem így van



2021. aug. 20. 15:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
98%
Azt hiszem értem mire gondolsz! Stréber életképtelen gyökér alatt biztosan azt érted, aki ahelyett, hogy szétbulizná az agyát az egyetemen, ahelyett inkább azt csinálja amiért ott van, és tanulni fog. Máris világos, hogy te melyik csoportba tartozol! Mit is mondhatnék erre? Azt mondom: Remélem, hogy nagyon unatkozni fogsz, mert senki nem akar bulizni veled az egyetemen…
2021. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem erről beszéltem... Ha matek szakra megyek akkor tudom, hogy nem buli lesz az egész. De mégis félek attól hogy csak nagyon stréberek fognak jönni rajtam kívül
2021. aug. 20. 15:40
 3/13 anonim válasza:
98%

Az egyes válaszoló vagyok!

Hát abból ahogyan írtál: „stréber gyökerek” eléggé lenézed megveted a strébereket! Azt mond el miért baj az számodra, ha valaki tanulni megy az egyetemre?

2021. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Akkor félj csak nyugodtan. De valahogy mégis ezek az emberek adták az alapot ahhoz, hogy ezt ide most így leírhattad.

Sőt, mondok jobbat: én is egy stréber állat vagyok. Tanulok mint egy gép, mert imádom a szakterületem. Mindent is tudni szeretnék, csak önmagában egy jó időtöltés a matematika és a mérnöki tudományok művelése.

Ja várj, attól ugyanúgy elmegyek bulizni és inni, mint bárki más. Wow. Ilyen is van.

Tudod az a helyzet, hogy ezekből a stréberekből lesznek az igazán sikeres szakemberek.

2021. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
97%

A 4 -es válaszoló jól mondja! Mert gondoljuk már végig!

Stréber matematikusoknak köszönhetjük a számítógépet! Vagyis azt, hogy te ezt most ide kiírva szidhatod a stréber matematikusokat.

Ironikus! Nem igaz? Már-már vicces 😊

2021. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Fizikán vagyok, és a matekosokkal együtt bulizunk minden héten. Max ilyen 10%-a ilyen tipikus stréber a matekosoknak, és fizikásoknak.
2021. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Érdekes emberektől halhattad ezt. De az biztos, hogy olyanoktól, akik életükben nem voltak matekos közegben.
2021. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz mindenki életképtelen, lehet pár fura alak, de azok mindenhol előfordulnak.
2021. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%

#6, #7 vagyok


Még azt is ki merem jelenteni, hogy egy VIK-en mondjuk arányaiban több stréber gyerek van mint matekon.

2021. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bocsi srácok ... Tisztelem a tudásvágyat és nekem is kiolthatatlan tudásszomjam van.

Nem akartam senkit sem megalázni, de nem jutott eszembe jobb szófordulat.

De "tipikus stréber" - ekre gondoltam.

2021. aug. 20. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!