Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gépészmérnöki szak kitanulha...

A gépészmérnöki szak kitanulható úgy, hogy előtte sima gimnáziumba jártam (nem voltam se matekszakos se fizika szakos? ) Reál tantárgyból jó vagyok.

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm gepeszre jár a bmen matekbol 5-ös de a szakrajz egyes és sajna kibukik
2013. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki, csak "picit" nehezebb lesz, mint aki járt matek, fizika faktra gimiben vagy szakközepes volt és tanult ott emelt matekot meg fizikát meg szakmai tárgyakat(géprajz, ábr. geometria, gépelemek, mechanika...)
2013. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"picit" :D

Ez jó...:)


Nálunk több mint a fele már kibukott, akiknek nincs meg a kellő matematikai háttérismerete....és nem is feltétlenül a matekon hasaltak el, hanem inkább a mechanika, fizika, elektro, áramlástan tárgyak valamelyikén....és a legtöbbnél még a sima középsulis matek sem megy, így hogy akar valaki mérnöki pályán végezni..

2013. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért mondtam, hogy egy "picit" :)
2013. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem azért megy a középsulis matek.Egyébként a SZTE-re mennék.
2013. nov. 2. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!