Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy válasszak egyetemi...

Hogy válasszak egyetemi tanárt tárgyfelvételnél?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy nőt vagy férfit válasszak, időset vagy fiatalat? Továbbá h melyik a fontosabb, hogy az időpont jobb legyen vagy a tanár?

#egyetem #tanár #egyetemi tanár #tanár választás
2021. aug. 25. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered a tanárt, akkor az időpont.
2021. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, egyik tanárt sem ismerem.
2021. aug. 25. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
markmyprofessor.com-on csekkold le, hogy milyen vélemények vannak róla.
2021. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem nagyon tehetsz mást. Vagy nem veszed figyelembe, vagy mások véleményére hagyatkozol.
2021. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A markmyprofessor.com az amúgy jó ötlet volt, köszi.^^
2021. aug. 25. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

markmyprofessor, felsőbbévesek véleménye, vagy szimplán az időpont alapján.


és ha valamit én egyáltalán nem szoktam figyelembe venni, az az oktató neme. a kor számításba vétele még oké, mert vannak olyan témák amiket kétséggel fogadunk hogy egy idős ember tényleg jól tudja.e, na de az hogy férfi vagy nő a tanár, az 99.9%ban teljesen mindegy

2021. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, ha egy fiatal szupermodell tanarnő beszél, akkor lehet hogy nem -nem mindig- tudnék oda figyelni arra amit mond. xD

De mondjuk ez egy extrém eset^^'

2021. aug. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!