Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a másodév a...

Mennyire nehéz a másodév a Semmelweis gyógyszerész karán?

Figyelt kérdés

Első évemben egész sikeresen sikerült teljesítenem a tárgyaim, de mostmár az élettan, bikém, szerves kémia, immunológia tárgyak kicsit megijesztenek.

Ti hogy éltétek meg a másodévet? Milyen tapasztalataitok vannak a tárgyakkal kapcsolatban?



2021. aug. 25. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia évfolyamtárs, én is nagyon félek már most, de ugyanúgy menni fog, mint első évben!
2021. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nehéz lesz
2021. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elettanra nagyon figyeljetek oda, ott tényleg sokat számít az előadás és vizsgán is azt kérik, könyv nem olyan fontos, szerves nyilván szar és nehez, bikemre nem érdemes tanulni, megcsinalhato ugy hogyha elkered másoktól a vizsgájukat es abbol tanulsz. Szerintem kvantira elég egy hét masszívabb tanulas majd a szigora, immun szerintem nem volt veszélyes, nulláról egy hét alatt teljesíthető bőven
2021. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok ijjesztegetni, de nekem a 3. év volt húzós.
2022. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megvan negyedév első fele:/
2022. jan. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*meg a
2022. jan. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó, szerintem a negyedév már lightosabb lett, gyógykém szigó nincs már ott és kórtan sem, meg pár tárgyban van még változás asszem
2022. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekünk még ott volt, igen akkormáslesz:)
2022. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!