Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz hogy minden gólya kap...

Igaz hogy minden gólya kap koleszt a Semmelweis egyetemen?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen a linken ezt írják, viszont elbizonytalanít hogy sehol máshol nem találok erre utalást. Nagyon kellene a kollégiumi hely mert nem engedhetjük meg magunknak hogy albérletben lakjak.

Légyszíves segítsetek mert ha nem biztos hogy kapok koleszt akkor inkább változtatok a sorrenden



2020. júl. 1. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz
2020. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam :( de akkor minek van kiírva?
2020. júl. 1. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se teljesen biztos, viszont talán 5-6 kollégium tartozik az egyetemhez, sok férőhelyet tudnak biztosítani.:) A szociális helyzet alapján bírálják el, ha azt mondod, hogy nem engedhetitek meg magatoknak az albérletet (ami érthető Budapesten, nagyon drága tud lenni egy fél szoba is), akkor nem kell nagyon aggódnod. Egyébként milyen szakot választottál? És mire változtatnád a sorrendet?
2020. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és ez egy régi bejegyzés már a sotepédián, lehet, hogy régen így volt, ma már nem 100%.
2020. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gyógyszerésznek megyek és Szegedet venném előre ha úgy alakul. Ott talán olcsóbb egy szobát bérelni ha nem vesznek fel koleszba.

Sajnos nincs túl sok pontom és a szociális helyzetem sem olyan rossz. Nem élünk nagy lábon de kaja van mindig meg szórakozásra is jut néha pénz. A kolesz még épppenhogy beleférhet a költségvetésbe az albérlethez már diákhitel kellene

2020. júl. 4. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Vicces véletlen, de egyébként nekem is sote gyógyszerész van az első helyen.:D Szegeden valóban olcsóbbak az albérletek +van saját kolijuk a gyógyszerészeknek (Semmelweis), ide azért nagyrészt bekerülnek a jelentkezők, mivel alapból kevés gytk-s van.:D
2020. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet változatok. Köszi a segítséget!
2020. júl. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!