Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges-e egyáltalán az...

Lehetséges-e egyáltalán az SZTE-n első félévben tesi kurzust felvenni?

Figyelt kérdés
Most leszek első éves egyetemista Szegeden, ahol ugye kötelező két fél év tesit teljesíteni, amit ajánlott az első évben letudni. Viszont akár hány tesi kurzust nézek óriási túljelentkezések vannak és akárhova jelentkezek csak a várólista vége felé kerülök.

2021. aug. 26. 17:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%
Én is első évben csináltam meg, csak a második félévben. Nekem szerencsém volt, és amikor versenyesen bejelentkeztem reggel 6-kor, csak kicsit fagyott le a Neptun, úgyhogy sikerült. :D Nálunk egyébként sokan csinálták azt is, hogy eljöttek első órára, annak ellenére, hogy nem sikerült felvenniük a tárgyat, és az oktató rendes volt, onnan is felvett pár embert. De később is érdemes nézni a Neptunt, nővérem anno tárgyfelvétel utolsó napján délután vett fel tesit, mert hirtelen ketten is leadták. :D
2021. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

"Nem is lenne szabad a rangsoroson megnyitni a tárgyjelentkezést"

Ha nem nyitják meg akkor a jelentkezést, akkor minek legyen egyáltalán rangsoros? Hülyeségeket beszélsz.

Amúgy meg a rangsoros jelentkezés sokkal igazságosabb, mint a versenyes.

2021. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!