Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lenyugtatni...

Hogyan tudnám lenyugtatni magamat vagy elterelni a figyelmemet?

Figyelt kérdés
Holnap kezdem a középiskolát így minden új lesz, teljesen más lesz a közösség, a tanárok és a létszám között is hatalmas változás lesz, eddig max 200-250 ember volt az iskolámban most meg igencsak 800-1000 körül lesz.(az iskola is kb 3x akkora lesz mint az előző volt, vagyis még a mosdót se fogom megtalálni egy jó ideig, és ezen a héten eléggé szükségem lenne rá) Félek hogy rossz buszra szállok hiába tudom nagyon jól hogy kivan írva és tudom is milyen kiírást kell keresnem. Teljesen bevagyok feszülve és szorongok, órák óta fáj a fejem, szédülök a stressz miatt és nem tudom elterelni a gondolataimat még a kedvenc sorozatommal sem,pedig bennem van az is hogy várom mert tele van új lehetőségekkel és azt talnulhatom amit szeretek és érdekel de teljesen eltakarja ezt az érzést a szorongásom.

2021. aug. 31. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok az egyetemmel, bár én beverek majd előtte szerintem pár felest hogy lenyugodjak.
2021. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

Pacsi, szintén így vagyok az egyetemmel. Én pénteken költözök koliba szóval már aznap legurítok egy pár felest csak úgy stresszoldónak.

2021. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak próbáld meg a jó oldalán gondolkozni, ahogy írtad a végén is azt tanulhatod ami érdekel, új embereket ismerhetsz meg, barátokat gyűjthetsz. Próbálj meg erre fókuszálni, képzeld el ahogy ott sétálsz a suli folyosóján vagy ahogy az órán tanulsz, de gondolj bele úgy, hogy ezt élvezed. Próbáld meg a rossz gondolataidat ellentétbe állítani és átformálni jóvá.
2021. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan már végzős vagyok. :(

De emlékszem velem is ez volt. Kellett fél év amíg megszoktam az új helyet. Gondolj arra, hogy más is így van, mint te. Az első napon meg csak túl kell esni. Ez ilyen.

2021. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!