Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akiről azt mondták iskolában,...

Akiről azt mondták iskolában, hogy rossz lesz az érettségije, aztán mégis jól sikerült. Volt káröröm, esetleg epés megjegyzés osztályfőnöknek (vagy aki mondta)?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Már nem érdekelt ez őket minősíti nem engem. Pont elég volt látni megdöbbent arcot.
2021. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem érettségi előtt lett pont új nyelvtanárom. Évfolyamra járt velünk a gyereke, akivel nem kifejezetten voltam jóban.

Még írásbeli előtt szünetben elhívott, hogy elmondja nem lesz belőlem semmi, mindenhonnan kifognak rúgni….

Aztán érettségim mégis jól sikerült, felvettek oda ahova szerettem volna. (Meglepő mód a nyelv is, amiben azt mondta hogy 60% a max amit elérhetek, aztán lett belőle 96%)

Nálunk gyakori az, hogy visszajársz a gimibe és kicsit helyzetjelentést adsz, hogy mi hogyan megy. (Legalábbis covidig ez volt) Én is mentem vissza egyik nap, beszélgettem mindenkivel, mikor pont jött ez a bizonyos oktató. Eleve lekezelő volt velem, kérdezte, hogy dolgozok/tanulok-e egyáltalán, aztán mikor mondtam, hogy igen tanulok és jól megy, akkor azért kicsit láttam az arcán azt az döbbenetet. Erre visszavágott, hogy a lányának nem jött össze az áok és, hogy anat se megy neki olyan jól… Kérdezte, hogy akkor nekem is rosszul megy? (Na akkor tudtam, hogy itt az esély :D) Amire büszkén rávágtam, hogy nem, én imádom az anatot és eddig minden zh-m 90% feletti lett, az utolsó pedig 100%os.

Na akkor kellett volna lefotózni az arcát :D

Utána normálisan viselkedett velem és nekem ennyi elég volt. Persze azóta is kerülöm, nekem épp elég rosszul esett, hogy pont akkor taposott a lelkembe, mikor teljesen kikészültem már az érettségi miatt.

De én mindig unatkoztam az órákon, így elsőtől kezdve sokan nem kedveltek, egyedül ő volt az aki ennyire negatívan állt hozzám.

Szerintem felesleges visszaszólni valami miatt, inkább hagyd hogy az idő segítsen. Mutasd meg, hogy na egyetemen is milyen jól megy minden, nem kell még szerintem rögtön utána bármit mondani.

2021. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!