Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van a bejutásra? (Tárgyfelvétel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biztos baromi sok az ilyen kérdés már. Mától nyitnak ugye a tesi- és egyéb szabadon választható tárgyaknak a felvétele (pl francia)

Én már itt vagyok 5.55-kor, hogy meglegyen az a fránya francia. Erre mire betölt a neptun, már 26/20 a várólistaszám (úgy tudom, most mindenki abban van, aki jelentkezik)


Nem szokták a létszám limitet növelni? (Lehet buta kérdés, de most kezdem az egyetemet)

Gyakorlatilag pontszámom nincs amit figyelembe vehetnének, csak az, hogy kezdek épp.



2021. szept. 2. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták a felsőbbévesek hogy lehet kérni az oktatót hogy növelje a létszámot. Viszont sajnos én is elsőéves vagyok így én is csak ennyit tudok mondani:(
2021. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

SZTE-s vagy? Csak azért kérdezem, mert csütörtökön 6-kor volt nálunk is a tárgyfelvétel? :D


Én előző ősszel vettem fel így egy németet, de végül nem kerültem be, mert ütközött egy kötelezővel. Ott is úgy volt, hogy mindenki várólistán volt, aztán első órán kérdezgetetett a tanár, hogy ki miért szeretné felvenni, nem-e jó neki egy másik időpont, hányadéves, stb. Én már egy B1-es kurzusra jelentkeztem, ott töltöttünk ki teszteket is, gondolom az alapján is szelektált, bár kezdő csoportnál ezt nem nagyon tudja megcsinálni. :( Bővíteni nem hiszem, hogy tud, gyakorlatoknál a 20 fő általában a maximum, mert egyrészt annyian fértek be a terembe, másrészt a tanár nem tud sokkal többi ZH-t, tesztet kijavítani hetente. Én azt mondom, hogy első órára mindenképp menj el, mert aki nem jelenik meg, az általában élből kiesik. De sajnos ennél többet egyelőre nem tehetsz, én azért szurkolok neked! :)

2021. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!