Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igy kevesebb az eselyem a...

Igy kevesebb az eselyem a bejutasra?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet az egyik megjelolt iskolamtol hoyg felvettek es hogy a sorrendben irjam at elso helyre. Enalapvetoen 3. Jeloltem meg. Nem veletlenul amit elorebb jeloltem oda szivesebben mmennek. Viszont az nem biztos. 91. Vagyok az ideglens sorrendben es 16 fos osztaly indul...

Lehetseges ha most nem irom at elso helyre azt az iskolat ahol mar biztosan bejutottam akkor kiturnak pl azok akiknek elso helyen van az az iskola , tagozat?

Ott 27. Vagyok. Mar a szobelin mondtak hogy fel vagyok veve. En ugy tudom hogy az iskolak nem tudjak hogy hanyadiknak es miket jeloltem. Es hogy az hogy nem irom at nem hatrany mert ha nem vesznek fel az elozo kettore akkor csak tovabb csuszok.

Valaki tudja hogy is van ez?



2017. márc. 13. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól tudod, nem hátrány, hogy a 3. helyen jelölted, ne változtass, mert így megvan az esélyed, hogy bekerülsz oda, ahová igazán szeretnél menni, de ha mégsem, ide akkor is felvesznek.

A suli ezt azért írhatta neked, hogy magához "csalogasson", mert nyilván ők is ki akarják válogatni a legjobbakat, és nem a 187. helyre rangsoltat felvenni, csak azért, mert a jobbak máshova mennek:S

2017. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!