Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy év alatt fel tudok készüln...

Egy év alatt fel tudok készülni az emelt info érettségire?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős és az infót szeretném negyedik tárgynak választani, és a továbbtanulásbna is infoval kapcsolatban szeretnék keresni egy helyet. (Korábban mást vettem fel faktra de rájöttem hogy nagyon nem azzal tanulnék tovább)

Viszont nem jelenkeztem időben info faktra, mároedig 2 év alatt készítettek volna fel. Info faktról mondták hogy a középszint kb. csak az office, az pedig nem egy szívsebészet. Szóval az érdekelne hogy egy év alatt fel tudnék-e készülni az emeltre, és ha igen akkor hogyan csináljam?

Egyébként otthon vagyok a témában, és szerintem menne is, de egy év az egy év.


2021. szept. 2. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly csináltam meg, 2 hónap alatt készültem fel munka mellett, 80%-ra sikerült, szóval fel tudsz rá készülni.

Pláne ha ezzel akarsz tovább menni, akkor úgyis jó, ha foglalkozol vele.

2021. szept. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!