Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megváltozik a lakcímkártyám...

Ha megváltozik a lakcímkártyám, azzal be kell mennem az egyetemre jelezni, hogy a rendszerükben már a régi kártyám szerepel?

Figyelt kérdés

Most leszek elsőéves, és a beiratkozáshoz szükség van a lakcímkártyára is, azonban a kártya egy 2 héten belül változni fog, ebben az esetben jeleznem kell nekik, hogy változás történt?


Amennyiben igen, akkor el tudnátok mondani, hogy ez hogyan történik, mármint kit meg hol kell ezzel megkeresni? (Bocsi a tudatlanságomért, de most kezdek az egyetemen, így nem igazán tudom, hogy mit kell tenni.)


2021. szept. 2. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az ETR/Neptunban lesz olyan funckió, hogy írsz nekik és megváltoztatják. Nekem a személyimet kellett frissíteni, amikor legutóbb lejárt, ez tíz éve volt, de valszeg nem változott.
2021. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

vagy besétálsz a tanulmányi osztályra ügyfélfogadási időben és bemutatod (ha amúgy is jelenléti oktatás van ez a legkönnyebb szerintem), vagy némely egyetemnek van online ügyintézési platformja ahol hhivatalos dokumentumok adategyeztetését is lehet végezni, és ott elintézed. (pl a corvinusnak nincs ilyenje, de az eltének van)


ha nagyon bizonytalan vagy, akkor írj egy emailt a tanulmányi osztálynak, és ők majd segítenek.

2021. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!