Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tantárgyfelvételnél amit a...

Tantárgyfelvételnél amit a mintatanterv alapján kidobál, azok közül nekem mindet fel kell venni?

Figyelt kérdés
Tehát vannak a sima kötelezők, azokat nyilván felveszi az ember mindet, de vannak közöttük kötelezően és szabadon választott. Azok közül honnan tudom, hogy mennyit és mit kell felvenni?

2021. szept. 3. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Ne arra hagyatkozz, amit a Neptun kidobál, hanem olvasd végig te magad a mintatantervet, és tárgykód alapján keress rá a tárgyakra, úgy vegyél fel mindent amit kell.
2021. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
+ Egyetem honlapja, szakleírás, minden ilyen fent van.
2021. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Tehát a szakomra vonatkozó mintatantervben benne vannak azok a tárgyak amiket teljesítenem kell ergo fel kell vennem, ugye?
2021. szept. 3. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mintaterv irja miből mennyk kredit kell. Nem kell minden ha pl van egy targycsoportod hogy kotelezően választható targyak pl labdajátekok a targycsoport neve es fel van sorolva kosarlabda/tenisz/foci/tollas stb akkor irja hogy mennyit kell belőle. Értelmezd is a mintatervet ne csak olvasgasd.
2021. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%

Ha valamit nem akarsz felvenni, akkor nem veszed fel. Ha valamit fel akarsz venni, akkor felveszed (feltéve, ha az előkövetelményeknek is eleget tettél).

Minden más kérdésben a TVSZ-t és a képzésed mintatervét nézegesd. Mindig minden benne szokott lenni. Ha valamit nem tudsz, kérdezd a Tanulmányi Osztályt.

Ne várd, hogy itt GyK-n megmondjuk a tutit, mert se egyetemet, se kart nem tudunk. Felnőtt vagy, járj utána.

2021. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!