Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha neptunon felvettem egy...

Ha neptunon felvettem egy tárgyat (rangsoros kurzusfelv.) de most eltűnt a felvett tárgyak listájáról?

Figyelt kérdés

Lesz még lehetőségem újra jelentkezni?


A mintatantervben az van hogy egy gyakorlati szabadon valaszthatót kell felvenni + egy előadást. De csak ez az egy tárgy van ami gyakorlati. Vagy nem kötelező ezt így betartani? Lehet a másik szabadon választható is egy előadás?



2020. aug. 30. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező betartani. A kötelező tárgyakat kell felvenned, szabadon választhatót később is fel tudsz venni. Valószínűleg kicsúsztál a megengedett létszámból, ha a versenyesen nyitnak még helyet, akkor tudsz még jelentkezni.
2020. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején azt csináltam, hogy leültem a Neptun elé és percenként nyomtam az F5-öt. A kívánt, de lecsúszott tárgyak 90%-ára sikerült végül így feljelentkezni. Érdemes megvárni az első óra végét, ilyenkor dönthetnek úgy, hogy mégsem érdekli és leadják.
2020. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Ment a zöld! 😊
2020. aug. 30. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ma van az áttöltési időszak a rangsoros és a versenyes kurzusfelvétel között! Ez azzal is jár, hogy a felvett kurzusaid listáját üresnek vagy hiányosnak láthatod ma, még akkor is, ha nem csúszol le egy tárgyról, hanem a rangsorossal bekerülsz rá. Majd holnaptól nézzed a Neptunt, és igen, lesz még lehetőséged felvenni a versenyes kurzusfelvétel alatt.

Egyébként pedig nem ártana a Neptun nyitóoldalán az erről szóló hírt megnyitni és értően elolvasni, ugyanis ez ott is le van írva.

2020. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!