Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szekálnak az iskolában,...

Ha szekálnak az iskolában, akkor tényleg abbahagyják ha visszavágok nekik?

Figyelt kérdés
Mindig olvasgatom hogy jól be kell mosni annak akk szivat az iskolában, és többet nem merik csinálni. Én mindig csöndben tűröm de amióta idejárok folyamatosan nyilvánosan beszólogat ugyanaz a pár ember. Nyilván nem fogok nekikesni már csak azért sem mert kétszer nagyobbak nálam. Mit kellene tennem? Szóljak vissza?
2021. szept. 4. 23:23
 1/7 anonim válasza:
0%

Ne szólj vissza, az ilyenek csak a filmekben működnek.

Beszéld meg velük a dolgot, fordulj a tanárok és a szüleid felé.

Legrosszabb esetben védelmi pénzt fizetsz :D én ezt csinálom

2021. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet velük megbeszélni, nincsenek azon az értelmi szinten. Ezek szerint a baromságaikat fogom hallgatni érettségiig.
2021. szept. 4. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szard le őket, barátkozz másokkal. Ne fizess védelmi pénzt, ne legyél szánalmas, ne hagyd hogy kihasználjanak. Igazából csak tudatosítanod kell mahadban hogy semmivel nem rosszabb neked az hogy ők szekálnak. Nem leszel tőle se csúnyább, se butább, a jegyeid sem ezért fognak romlani. Vannak más osztályok is a suliban barátkozz velük a közös órákon, meg a szünetekben, járj szakkörökre és koncentrálj a tanulásra. Ha frappánsan vissza tudsz szólni, akár meg is védheted magad.
2021. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszaszolsz, latjak rajtad, hogy bantanak a szavaik. Meg jobban fogjak csinalni. Ez csak a filmekben mukodik.

Ne csinalj semmit. Ne hallgass rajuk, oda se nezz, ha szolongatnak. Nehany honap, vagy 1-2 ev es megunjak, keresnek mast helyetted.

2021. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Vagy rájuk küldesz pár rossz arcot, akiknek majd ők fizetnek védelmi pénzt)
2021. szept. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kiváló módszer, és ráadásul nem is agresszív: [link]
2021. szept. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csendben tűrtem 6 évig, általános utolsó két évében megelégeltem, és elkezdtem visszaszólni nekik. Utána kevesebbet csesztettek.
2021. szept. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!