Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abbahagyjam az egyetemet?

Abbahagyjam az egyetemet?

Figyelt kérdés

4. félévet csinálom most, még 4. félév lenne hátra. Eléggé lassan megy. Fizetősön vagyok, 29 éves vagyok és eddig munka mellett csináltam, nemsokára gyerekem születik.

De már előző félévben is azt éreztem, hogy nagyon nincs kedvem tanulni, és nekem nagyon nehéz ez az egész... Nagyszüleim fizették ki a nagy részét a tandíjnak, az utolsó félévben már én fizettem.

Igazából abban a munkakörben dolgozom, csak több fizetést kapnék, ha elvégezném.

De annyira nincs motivációm :( Egyszer 10 éve már abbahagytam egy egyetemet, az sem érdekelt.

Annyira szarnak érezném magam, ha ezt sem tudnám végigcsinálni. De úgy érzem nem megy :(


2018. máj. 3. 15:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ne hagyd abba már az egyetemet! Ha már eddig eljutottál és kibírtad! + ha elvégzed segíthetsz magadon, hogy könnyebb életet élj és gyerekednek békésebb környezettet tudj teremteni. Legtöbb szenvedés általában meghozza gyümölcsét.
2018. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. 2 éved van hátra, az már semmi. Ha eddig bírtad, ezután is menni fog. Jobban megbánod, ha most abbahagyod. Lehet, hogy most még nem érzed fontosnak, de egyszer majd jól fog jönni az a diploma. Csináld csak.
2018. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ha hamarosan gyereked lesz,akkor érdemes elgondolkoznod azon,hogy a több pénz bizony jól fog jönni.

Ha rám hallgatsz végig csinálod.Ha most abbahagyod,soha nem fogod befejezni.Sokat ér egy diploma manapság,ha megfelelő szakon szerzed.

2018. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!