Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gond lesz ha az egyetemen nem...

Gond lesz ha az egyetemen nem fogok a "mindennap részegre leivó fiatalok klubjához" tartozni? Hanem inkább minden órára bejárok és suli után egyből hazamegyek.

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 08:05
 1/6 Fuuton ***** válasza:
87%
Én is ezt tartom helyesnek! :D
2010. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozni mész, vagy tanulni? Ha nem vagy túl szenzitív és képes vagy elviselni, hogy az ottani barátaid száma nem több kettőnél, akkor maradj ki a bulikból.

Viszont, ha szeretnél haverokat is, akkor keresd az arany középutat. Kicsit bulizzál is, de ne vidd túlzásba.

2010. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Azért szerintem nem a részegre ivós fiatalok vannk többségben az egyetemen, legalábbis nálunk nem. Jó kivételek mindenhol akadnak.

ebből egyáltalán nem lesz gond, ha te így akarsz élni, de szerintem néha egy-egy sör a haverokkal egy színház, koncert teljesen belefér az életbe. Mégiscsak most vagy fiatal, ezeket az éveket nem fogod már visszakapni.

Első félévemben én se nagyo jártam el sehova, de számomra az se volt jó, ezért inkább találtam egy arany középutat :)

2010. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen leszek :D Sosem voltam az a bulizós fajta, és inkább amellett vagyok, hogy mindennap tanulok, és majd a hétvégét kihasználom pl. színházba járásra, mozizni stb. Egyetemre az ember elsősorban (jobb esetben) tanulni megy, de nem árt egy kis szabadidő, mert pihenni is kell :)
2010. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
mindenki így kezdi. aztán mégis alkesz lesz belőle. :-D
2010. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Előző: 100%-ig egyetértek:d
2010. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!