Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hazamegyek bezabálok. Mit...

Ha hazamegyek bezabálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel mielőtt elmegyek suliba otthon eszek szendvicset, vagy pirítóst, grahamm kenyérből, suliba viszek valamilyen gyümölcsöt és azt megeszem, de mikor hazajövök farkas éhes vagyok és nem bírom megvárni még megcsinálom magamnak a kaját, hanem amit találok megeszem, mit csináljak hogy ne zabáljak be?
2011. szept. 5. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
erre nincs semmilyen trükk:S légy erős hanyagold a konyhát menj a szobádba és feledkezz bele a könyveidbe:D mást nem tehetsz...
2011. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Mielőtt hazaérsz igyál sok vizet,de tényleg sokat hogy egy picit már kellemetlen is legyen. Ez eltelít egy időre,amíg megcsinálod a fogyis kajád.
2011. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne csak gyümölcsöt vigyél útravalónak.
2011. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyél kicsit többet napközben.
2011. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

reggelire egyél zabpelyhet jogrhuttal és gyümölccsel

amielött hazajönnél egy-két órával előtte edd meg a szendvicset kető között meg egyél valamilyen gyümölcsöt

2011. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Járj menzára, ott ebédelj rendesen. Utána már ne egyél semmit, csak 5-6 körül vacsit.
2011. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal egy szendvicset is edébre
2011. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyél normális főtt kaját legalább napi 2x, normális adagot, mellette mehet a gyümölcs, zöldség.
2011. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Annyira egyszerű, nem kell bezabálni!! Kontrolláld már magad egy kicsit!
2011. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen érzés, csomószor volt, hogy én is megcsináltam... ötletek:

1. készítsd el magadnak előre, előző nap, este vagy vmikor a kaját hogy mire hazaérsz kész legyen!

2. Ha megteheted anyagilag, útközben bemehetsz egy salátabárba, vagy akármi, és vehetsz ott magadnak egy csirkesalátát, vagy ehhez hasonló.

3. Baráttal, ismerőssel menj haza -> tapasztalatból mondom, ha más ott van akkor nem fogsz bezabálni!!! (legalábbis én utáltam mások előtt tömni magam...) legyen melletted valaki és akkor csakazért is meg fogod állni hogy nehogy azt gondolja: "na ez de jól bezabált"

4. Az előttem szóló(k) jól mondja/mondták: egyél sulimenzán, vagy menj el salátabárba ha megteheted, stb.

5. Ne tarts otthon csokit, csipszet, vagy olyan kaját ami a diétádat gátolná! Mondjuk hogy hazaérsz, éhesen, de csak egy kis barnarizs, sovány csirkemell és saláta van otthon, meg gyümölcs, zöldség. Mit fogsz enni? Nyilván nem ehetsz fehérlisztes péksütit ha nincs otthon. Enni csak abból tudsz ami van otthon így nem kell zsíros, cukros kaját otthon tartani.

6. Lehet tényleg az a baj hogy csak gyümit eszel suliba. próbálj meg pár szem kekszet is vinni, vagy barnakenyeres szendvicset rengeteg zöldséggel.

2011. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!