Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó vagyok hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó vagyok hogy mindig hazamegyek?

Figyelt kérdés
hazamegyek szex után a barátomtól. egyszerűen ha megtörtént a dolog képtelen vagyok mellette pihenni, pedig ő szeretné hogy összeölelkezve elaludjunk. már többször megsértődött emiatt. Tényleg ennyire zavaró? én szeretek egyedül aludni a saját ágyamban
2011. aug. 30. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ez nem bunkóság, hanem egyszerűen kihasználod...

a testét

2011. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

elég furcsa vagy

szereted őt?

2011. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

ha valakit szeretek összebújok vele nem??? Szex után hazamész ez komoly...

Szerelmes vagy ?

2011. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Én pont ilyen vagyok. Utána picit összebujunk, de aztán hagyjon békén. Sosem tudtam senkivel összegabalyodva aludni.
2011. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Yarra válasza:
100%
Hát elég érdekes, mindenki másmilyen, ezt elfogadom, de nekem eszembe se jutna, hogy egy jó kis szeretkezés után ne együtt, összeölelkezve aludjunk el... Kicsit fura vagy, de elfogadom, hogy valaki számára egyedül aludni jobb. Viszont ezt a furcsaságodat az ilyen "ölelkezős" pali lehet hogy nem fogja sokáig tolerálni.
2011. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
HÁT ILYEN NŐ AZ ÁLMOM XD
2011. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

A nagy poén az lenne, ha egy ezrest is mindig otthagynál az éjjeliszekrényén. :D


Amúgy nem gáz, sokan csak a saját ágyukban tudnak jól aludni. De hosszútávon azért kicsit muszáj lesz változtatni ezen. :)

2011. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször én is hazamegyek, csak egyedül tudok aludni a megszokott helyemen.
2011. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretek a párommal aludni, bár hancúr után az első dolgom a fürdőbe vezet. Ez nem bunkóság,így érzed jól magad.
2011. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
elég bunkó vagy...barátod mit szól ehhez?
2011. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!