Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedvesz Szülők! KI tudja...

Kedvesz Szülők! KI tudja milyen számozású Kis! Alakú füzet kell 7. osztályba? Jó a 21-32-es?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hetedik osztályban mi nagy spirálba írtunk,mellesleg a lőtéri kutyát nem érdekelte milyenbe,

ilyenekkel hetedikben már nem foglalkoznak vagy valami spec suliba jár a gyerek?

2010. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Kedvesz... KEDVES!... én úgy mondom hogy kedvesz!... <CSATT>" =). Bocs, csak a hülye "omlósz" reklám jutott az eszembe =).


Hetedikbe kis alakú füzet már nem kell! Novemberben, legkésőbb decemberben betelik. A4-es, vagy spirál füzet. Spirál elég csak matekra. A többi lehet A4-es. Amúgy meg nem mindegy mibe ír a gyerek? Nem értem, nem az első ilyen kérdést olvasom itt. Régen (1994-2002 között) amikor én voltam általános iskolás, nem volt a sulinak ilyen követelménye... annyi volt, hogy magyarra csíkos füzet, matekra lehetőleg ne csíkos füzet, kb ennyi. A többit ránk bízták diákokra, vagy a szülőkre. Szülők ránk hagyták, mert mi jobban tudjuk úgy is.

2010. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
majd a suliba megmondják a gyerkőcnek első héten. fel nem bírom fogni miért kell előre okoskodni.
2010. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!