Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szólna ahhoz az igazgató...

Mit szólna ahhoz az igazgató ha én szeretném megválasztani, hogy melyik osztályba kerüljek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy most megyek új iskolába és mivel a beilleszkedés nagy gondot jelent nekem szeretném megkérni az igazgatót,hogy abba az osztályba vegyen fel ahová a legjobb barátom is jár.Az évfolyamok közt kb. ugyan akkor a létszám.

Szerintetek mit szólna ha erre kérném?Azt is elmondanám,hogy miért, csak nem tudom emiatt izgulok,hogy mit fog hozzá szólni.


2011. okt. 19. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Eppen azert hogy beilleszkedes mindenkinek konnyen menjen, ujabb tarsak, baratok talalasara nem raknak "legjobb" baratokat egy osztalyba.

De ha nagyon zavar, kerj egy idopontot, beszelj az igazgatoval hogy hogy erzel, mitol felsz.

2011. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De én pont ezért jövök már el a harmadik iskolámból mert nem tudok beilleszkedni :S

Ott pedig könnyebben menne mert ő teljesen beilleszkedett már és vele talán én is betudnék illeszkedni.

2011. okt. 19. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. De valamin változtatnod kellene, mert az már jelzésértékű, ha beilleszkedési gondok miatt jössz el már a 3. iskolából...
2011. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon vissza húzódó vagyok és nem fogadnak be a többiek.
2011. okt. 19. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de az igazgató ettöl függetlenül úgy dönt, ahogy neki tetszik, viszont ha szólsz, akkor nem vesztesz semmit.
2011. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem ezt választ várod, de meg kell tanulnod. Egy esetben még lehet a környezet hibája, de 3, már több, mint jelzésértékű.

Megpróbálhatod, de nem lehet kiszámítani a reakciót. Lehet, hogy megjegyez magának, nem jó értelemben. A klikkesedést pedig sehol nem szeretik, mh-ken is szétszedik őket, ha arra van mód.

2011. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha baratod mar beilleszkedett, meg vannak az uj tarsai, nem biztos, hogy a szarnyai ala vesz. Mi lesz az iskolan kivul, mi lesz a jovoben? Meg kell tanulnod a beilleszkedest, a kommunikaciot emberekkel.
2011. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehogy már a nyúl vigye a puskát! Majd az igazgató eldönti, melyik osztály szánodra a legalkalmadabb és oda oszt be. Hogy a barátod hova jár, az nem szempont.
2011. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!