Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mentősök! Történt meg veletek...

Mentősök! Történt meg veletek vicces, vagy nem mindennapi eset? Kérlek írjátok le!

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen :)

2021. szept. 12. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel.
2021. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Habár én csak mentősnek tanulok, úgyhogy azt tudom mesélni amit az oktatónk is mesélt nekünk. Bár ez nem igazán lesz vicces. Vagyishát én mosolyogtam rajta, de nagyon egyénfüggő, hogy kinek az. Azért elmesélem


Volt egy esetük ahol újra kellett éleszteni. Irodai munkakörben történt az incidens. Az volt a lényeg, hogy amikor kiértek a mentők akkor azzal szembesültek, hogy úgy próbálták újraéleszteni a pácienst, hogy megfogták a két kezét és azt emelgették fel-le, mondván ezzel a mozdulattal vért pumpálnak a szív felé.


Hát lényegében ennyi, a többi már nem lényeges. Majd biztos mesélnek jobbat is már hivatásos kollégák, tőlem erre futotta😁

2021. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez nagyon nagy 😂😂😂😂
2021. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp 3-an segítettünk volna felvinni a lépcsőn a 160 kg-os embert.


Egyik kolléga a seggénél tolta, erre befosott az emberünk.


Szakadtam a nevetéstől.

2021. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert nem volt elég ápoló.


Ez lemaradt.

2021. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj 😂
2021. szept. 13. 12:37
 7/7 exronin ***** válasza:
Minden nap történik nem mindennapi eset ettől mindennapi... Még a felesègemnek is nagyon nehezen mesélek.Aki nem ebben él, az nem èrti ezt
2021. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!