Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvégezhető úgy az orvosi...

Elvégezhető úgy az orvosi egyetem, hogy egyetlenegyszer sem "éjszakázol"?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem, hogy lehetséges e úgy elvégezni, hogy megússza az ember azt, hogy az egészsége rovására menjen az. Tehát ne kelljen éjszakákat át tanulni, jusson idő hobbira mellette, tehát legyen meg a lelki egyensúly valamilyen formában.


Szerintetek ez lehetséges így?


Azért kérdezem mert szeretném kipróbálni magam ebben a szakterületben majd ha odakerülök de számomra mindig nagyon fontos volt, hogy jusson kellő idő minden másra is a tanulás mellett.



2021. szept. 13. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha beosztod jól az idődet, akkor is fogsz éjszakázni, főleg zh-k és vizsgák előtt.
2021. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Én is nagyjából két hónapja szólalkoztam össze erről a szakorvos jelölt haverommal. Ő mondta nekem, hogy az orvosi egyetem alatt, főleg vizsgaidőszakban voltak olyan napok, amikor napi 8-10 órát tanult, majdhogynem szünet nélkül, és még azt az állítást is bevállalta, hogy az orvosin ilyet mindenképpen kell csinálni, az enélkül nem megy. Eléggé meglepődött, amikor közöltem vele, hogy ez biztos hogy nem így van, mert én is elvégeztem, lediplomáztam, ilyet viszont sose csináltam, és napi 4 óránál többet sose tanultam, a legnehezebb vizsgák előtt se. Inkább széthúztam a vizsgaidőszakomat, hosszú időt hagytam a nehéz vizsgák előtt, és kényelmesen készültem rájuk.
2021. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Aki igazán való egy szakra, annak nem kell éjjel is tanulnia, hogy felfogja a tananyagot. Tapasztalat
2021. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem éjszakáztam, elvégeztem. A nappalokat kell hatékonyan beosztani, meg a felkészülési időt vizsgák előtt. Az alvásmegvonás nem hatékony dolog, sőt...
2021. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!