Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online végezhető táplálkozási...

Online végezhető táplálkozási tanácsadó képzések?

Figyelt kérdés

Nem M.O-n élek viszont magyar nyelven szeretném elvégezni, egyetemi hallgató vagyok. Jó lenne ha hétvégente lennének megtartva az órák esetleg úgy, hogy csak az anyagot kapjuk meg és nincs igazából jelenlét de ez sem kizáró ok csak ha van ilyen is kérlek linkeljétek vagy írjátok le.

Kíméljetek a : Miért nem mész dietetikusnak? Minek neked? Nem érsz vele semmit hozzászólásokkal.

Fontos továbbá, hogy külföldön is elismert diplomát kaphassak szóval ne csak M.O.-n lehessen vele elhelyezkedni.

Köszönöm szépen előre is!



#online #tanfolyam #táplálkozásitanácsadó #onlinetanfolyamok
2021. szept. 17. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdek bele abba, hogy egyetemi hallgató létedre miért nem tudod a Googlet használni, mert felesleges lenne 😃

Mivel covid időszak alatt rengeteg suli átállt e learning formára, sokan úgy maradtak, fogsz ilyen tanfolyamot találni, ahol max zoomon kell jelen lenni, vagy ott sem. Talán az EFEB tart ilyen képzést, de olyan egészen biztosan nincs, ahol a vizsgát ne személyesen kellene csinálni, ellenben külföldön való tartózkodás talán ad felmentést és online leteheted a vizsgát.


Külföldön elismert diplomát nem fogsz kapni, ugyanis a tanfolyamok nem egyetemi képzések és csak egyetemi képzéssel szerezhetsz diplomát. Max oklevelet, bizonyítványt kapsz, amit egy hivatalos tolmáccsal le tudsz fordíttatni.

2021. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem van már egy tanfolyamom mégsem kellett lefordítattnom soha amikor máshol kellett használnom mert elismerték. Érdekelt, hogy van-e ilyen M.O-n.

Igen, felesleges mert kerestem már de nem találtam, ha találtam meg nem tudtam mennyire megbízhatóak gondoltam megkérdezem itt.

De sokkal egyszerűbb lenne ha csak a szűken megválaszolnád a kérdést, én sem szoktam itt megkérdezni senkitől, hogy minek írta ki ide, miért nem keresett rá, elvileg az a lényeg itt, hogy bármit megkérdezhessünk.

Mellesleg köszönöm a javaslatot így már külföldiként utánna is tudok nézni. :)

2021. szept. 17. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy olyat válassz aminek van képzési száma, és leinformálható iskola, több éves múlttal, ne az épp újonnan indulót válaszd.

Ha lehet olyat keress, ami "bizonyítványt ad", nem oklevelet vagy "nem igazolást a képzés elvégzéséről" . Ezek általában nem rendes képzések, csak ilyen fél éves kis bizbazok amik nem lesznek jók külföldi munkakereséshez.


Ha találtál ilyen képzest, nézd meg van e pl Facebook csoportja a már elindult "osztálynak", ha van, írj nekik esetleg, biztos lesz aki válaszol ha érdekel milyenek a tanórák, hogyan megy a vizsga és bármi egyéb ami felmerül benned mint kérdés. Ha nincs csoportjuk, nem találsz semmit, az gyanús hogy nem létezik, vagy szar.


A fordítást azért írom, mert nekem le kellett fordítani az összes képzésem eddig, amikor külföldön kellett, ez évekkel ezelőtt volt, nem tudom hogyan működik most, de ugyan honnan tudná egy brit munkáltató hogy mi van magyarul beleírva a bizonyítványba? Na szóval érted, nem nagy összeg, nekem 10e volt 3 bizi, de volt olyan képzésem is, ahol lehetett igényelni hogy ingyen leforditják neked német és angol nyelvre is az oklevelet, a vizsga pillanatában, de utólag ha visszamész hogy mégis kéne fordítani, akkor már pénzért teszik meg. Ezt majd megérdeklődöd az iskolától.

Tényleg, nekik is írhatsz majd.


A Googlet meg azért írtam, mert ritka a képzés, nem hiszem hogy tolongani fognak a táplálkozási tanácsadók itt, ott meg tuti hogy kiad valamit amivel el tudsz indulni.

Ha olyat találsz ami indul de neked nem megfelelőek a feltételek, érdeklődd meg az iskolától hogy vajon indul e olyan ami neked jó, ha látják hogy van rá igény, mert mondjuk te voltál a 8. aki ezt megkérdezte, az meg már egy csoport létszám, lehet fognak indítani.

Okosan, ügyesen.

2021. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Táplálkozási tanácsadó képzés nem ad diplomát, csak egy tanusítványt arról, hogy elvégezted. Ezzel elhelyezkedni, vállalkozást indítani nem lehet. Főleg edzőknek szólnak ezek a képzések, akik a saját vendégeiknek nyújthatnak ilyen szolgáltatást, de kizárólag táplálkozási tanácsadásra épülő vállalkozást nem indíthatnak ők sem. Én is végeztem ilyet az IWInél online (csak azért, mert érdekel a téma), és még az oklevélre is rá van írva, hogy táplálkozási tanácsadó tevékenységet nem lehet végezni ezzel.
2021. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!