Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki vagy furcsa, hogy mindig...

Ciki vagy furcsa, hogy mindig jelentkezek órán, amikor szót szeretnék kapni? L

Figyelt kérdés

Már elmúltam 18, szóval nem általános iskola és nem is szakmai. Mindkettőnél igényelték, kérték a tanárok, hogy jelentkezzünk, ne csak úgy szóljunk, egymás szavába bele-bele vágva. Ebben az osztályban (mindenki 18-20 éves) senki nem kér szót, mindenki csak mondja. Én meg mindig jelentkezem. Ma is így volt, és szólt az egyik lány, hogy ne jelentkezzek (már 4 perce tartottam a kezem, csak a tanár nem bírja a fejemet és letojta), mikor mondta az egyik lány, ne jelentkezzek, csak mondjam.


Nem különösebben zavar ahogy ők csinálják, mert "én csinálom jól". Nem, csak felmerült, hogy hülyét csinálok magamból, amiért mindig várok, hogy felszólítson a tanár?


2021. szept. 17. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa szerintem amit csinálsz, ez a normális. De ne tartsd fenn percekig a kezed, ha a tanár nem szólít fel akkor rakd le. Ha már észrevette akkor úgyis felszólít később ha akar.
2021. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelentkezni nem furcsa


"már 4 perce tartottam a kezem"

ez már furcsa

2021. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Percekig azért jelentkezek, mert utálom, hogy nem szólok bele a tanár mondatába, se máséba, mégis figyelmen kívül vagyok hagyva szinte minden alkalommal ettől a tanártól. A többi tanárnál ilyen gond ritkán vagy, de végül 1-2 kivétellel majdnem mindig felszólítanak.
2021. szept. 17. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az a tanár direkt nem szólít fel soha akkor azon az órán hagyjad a jelentkezést szerintem. Kivéve ha mondjuk fontos kérdésed van mondjuk. Én nem törném magam olyan tanárnál aki figyelmen kívül hagy.
2021. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!