Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyomást érzek időnként a...

NAGY VIKTOR kérdése:

Nyomást érzek időnként a köldökömtől balra kb 10 cm re. Mi lehet ez? Kb 2 hete jelentkezett és ha fekszem akkor jön elő általában, de gyaloglás közben is szoktam érezni.

Figyelt kérdés
Én a lépemre gyanakszom, de lehet, hogy az nem pontosan ott van.

2013. ápr. 14. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Vakbél?
2013. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vakbél,még kérdés válasznak is rossz.Az jobbról egészen lent van . Vese kő az inkább lehet.Gyaloglásnál is mert elmozdul .Pontosan ott volt 2 hete nekem is .Rengeteget itattak velem,a kő a hólyagba ment,talán még ma is ott van
2013. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vakbél jobboldalt,lép a bordák alatt van.Lehet,h egy kisebb vesekő,de vastagbél gyulladás is
2013. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elkezdek vedelni. Úgy is jön a szombat este.
2013. ápr. 19. 22:24
 5/6 Kondás Iván válasza:
Nekem is ez volt. Én elmentem a barátaimmal este bulizni, és meghívtam őket egy-két kör piára. Állítólag ha jót teszel másokkal akkor neked is elmúlnak a bajaid. Nekem segített. Csak ajánlani tudom!
2013. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Á én utálom a barátaimat... leszarom őket. Mindig csak kölcsön kérnek gatya részegen és elfelejtik h ment a cofidiszezés egész este :D
2013. máj. 2. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!