Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnázium első nap? (kérdésed...

Gimnázium első nap? (kérdésed blablabla)

Figyelt kérdés
Első napom lesz holnap, és attól félek hogy, na szóval van egy olyan énem, ami talán nem is az énem, hogy tiszta gyökér vagyok meg minden...És hogy az kerül elő belőlem, tudom hülyeség, de legtöbbször tiszta laza vagyok vicces, de áhh izgulok..
2010. aug. 31. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát első nap nem célszerű gyökérnek lenni...
2010. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én is holnap kezdek középsuliban:$

Én annyira nem félek, hisz ott lesz 2bnőm akiket imádok, és ha a többiekkel nem is leszek el, velük megleszek.:D

Kicsit azért bennem is van szorongás, hisz ez valami új amit még nem ismerünk, és és és ez nem a legjobb.

Amit ajánlanék neked hogy legyél kedves a többiekkel, ne viselkedj lenézően.;)

15/l

2010. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én úgy mentem gimibe, hogy nem ismertem senkit.

De a nagyobb bajom az, hogy milyen óráim lesznek, és milyen utálom tanáraim. Na meg a napi buszozás..

2010. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Együttérzek. Én is holnap megyek 9.-be, izgulok is nagyon.
2010. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Úgyszint holnap kezdek.....én senkit nem fogok ismerni és több mint 1 órát utazok naponta oda + 1 óra vissza
2010. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is izgulok holnap lesz az évnyitónk egyetemen:)


De gimis évnyitómra a mai napig emlkékszem és könnybelábad a szemem ha rá gondolok:) Ne izguljatok, adjátok magatokat és fantasztikus barátokat fogtok szerezni!:) Meglátjátok pár év múlva hogy fogtok nevetni ha erre a napra gondoltok vissza:)

2010. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!