Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit változott számotokra...

Mennyit változott számotokra a gimnázium az első évétől a negyedikig? Ezt úgy értem, hogy ugyanazok maradtak a barátaitok, akik eleinte, vagy ez sokat változott az évek alatt, és olyannal lettél nagyon jóba, akivel eleinte nem igazán.

Figyelt kérdés

És még leírhatjátok, hogy milyenek voltak a gimis éveitek.

köszönöm előre is a válaszokat. :)


2011. márc. 17. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk két osztályfőnökünk volt, a felénél volt váltás. Az első jól elcseszte az osztályközösséget, nagy volt a klikkesedés, ez az utolsó években sem változott. Nekem kb. 4 barátom volt az elejétől, a többiekkel nem voltam rosszban, de csak haveri szinten maradtak. Így maradt a végéig. Hatéves osztálytalálkozón hihetetlen volt, de mindenki ugyanúgy ült le, mint annak idején, a saját kis klikkjével, és alig keveredtünk. Én odaültem mindenkihez, minden asztalhoz, de borzasztó vontatott volt az egész... :(
2011. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kilencedik maga volt a Kánaán, a 12. viszont kész pokol volt.


Kilencedikben volt egy állítólagos barátnőm, aki 12-ben már úgy érezte, hogy az ellensége vagyok, így ott tett keresztbe ahol tudott.


Nekünk is volt of. váltás, talán akkor kezdett el zülleni az osztály. 30-an voltunk kb, és volt olyan 12-13 klikk. Szóval ennyi szar volt az osztály, hogy mindenki kb. 1 emberrel beszélt.

2011. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mi osztálytársak voltunk. :)
2011. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akikkel az első napon összebarátkoztam a mai napig barátaim:) Az osztály többi tagjával sem volram rosszban, de semlegesek voltok. Negyedikre annyi változott, hogy néhény semleges ember bekerült a haver kategóriába.


L/19

2011. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem sokat változott
2011. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval összeségében maradt úgy, ahogy volt...hát ez nem valami pozítív. mondjuk 15 éves korban már inkább mindenki a saját érdekével foglalkozik, h neki , hogy legyen jó, ezért olyan önzetlen barátságok már nem születnek. Akkor minden ugyanúgy maradt a barátokat illetően, akikkel eleinte jóban voltál, azokkal voltál később is, és új barátságok nem is születtek?
2011. márc. 18. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig vannak kévételek. Jaa és 15 évesen épp az, hogy még önzetlen barátságok alakulnak ki (:
2011. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mikor beléptem az évnyitón az ajtón, akkor egy lány mellé leültem. Elkezdtünk beszélgetni, aztán padtársak lettünk. 4 évig ültünk egymás mellett, a suliban ő volt a legjobb barátnőm. Aztán lett még 2 lány akivel jóban voltunk, és 4-en "bandáztunk". Amúgy a többiek utáltak minket...


Aztán a második év végén összehaverkodtunk egy másik klikkből néhány lánnyal, és utána a harmadik év elejétől kezdve már szinte az egész osztály egy nagy banda lett. A negyedik év meg tiszta kánaán volt, mert annyira összekovácsolódtunk. A ballagásunk 4 éve volt, de a mai napig 4-5 havonta osztálytalálkozózunk (na persze nem mindenki, csak a többség) mert annyira megszerettük egymást. A gimi utolsó kb 2,5 éve volt a legjobb. Szerettem reggel bemenni, ez sztem minden elmond.

2011. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!