Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon jó fogalmazási készségg...

Nagyon jó fogalmazási készséggel és kiváló helyesírással milyen irányba mennétek tovább?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Újságírás? Nyelvi lektorálás? Könyvszerkesztés? Magyar mint idegen nyelv tanítás?
2021. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írnék mindenfélét.
2021. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Harmadikos gimnazista vagyok. Jeles tanuló, de a reál tárgyak nehezen mennek. Amikor fogalmazást kell írni, már általános iskola óta folyamatosan kiemeli a tanár az enyémet, hogy nagyon jó fogalmazásokat írok. Gimnáziumi irodalom tanárom szintén. Emellett a helyesírás ment úgymond csuklóból.


Reál tárgyak nehezen mennek, azokkal szenvedek rendesen.

2021. szept. 25. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy valamihez kell jól érteni. A többit kiseggeled:)
2021. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Jogász
2021. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Kiváló helyesírással tudhatnád, hogy az irodalomtanár egybeírandó.
2021. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Jogász, marketinges/kreatívos, pályázatíró mint foglalkozások. Ha egyetemi képzésre gondolsz, akkor a jog. Mehetsz persze magyar szakra vagy komm. és médiára, de azzal nehezebb megélni.
2021. szept. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Én idegenforgalomra mentem, de kiderült, hogy túl sok a matek... Ügyfélszolgálatos melóim szoktak lenni, a malévnál kezdtem. :) Ide pont hasznos mind a helyesírás, mind a fogalmazókészség. De ha nagy álmaid vannak, akkor találj ki valami írósabb foglalkozást. :)
2021. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pályázatíró
2021. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!