Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki járt már mérlegképes...

Aki járt már mérlegképes könyvelő tanfolyamra mik a tapasztalatai a vizsgával kapcsolatban? Milyen a bukás arány?

Figyelt kérdés
Főként adózás és pénzügy-szamvitel modul vizsga tapasztalati érdekelnének.

2021. szept. 28. 06:25
 1/8 anonim válasza:

Nem könnyű, hatalmas a bukási arány, sőt… nálunk a tanárok elmondása alapján komolex vizsgán nagyon kevesen mennek at elsőre.

Brutal sokat kell tanulni, hatalmába az anyag mennyiség, de meg lehet tanulni. Februárban megyek komplex vizsgára a Pentanal, minden modul zárom elsőre meg lett, de ez a ritkább

2021. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is a Pentánál vagyok. Októberben lesz az első modul záróm adózásból. Tanulok, de eléggé tartok is tőle...
2021. szept. 29. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még csak most kezdeném el, de bizonytalan vagyok. Minden érv az online tanfolyam mellet szól, de kicsit félek tőle. Mik a tapasztalataitok? Hogy kell ezt elképzelni a gyakorlatban? Ti online vagy tantermin jártok?
2021. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én online csinálom, nem volt kedvem már szombatonként órán vagy hétköznap délután órán ülni... Nekem bejön az online feladatok, elmélet minden van, ha megakadok vissza lehet nézni illetve van felület, ahol lehet kérdezni is az oktatoktól.
2021. nov. 2. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 vizsgán vagyok túl (könyvvitel, jogi, pénzügy).. nagyon könnyűek voltak, kb. 10-20% a bukási arány.
2021. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pénzügy-számvitel vizsgán számlakerettükröt lehet használni vagy fejből kell az összes számlaszámot tudni?
2021. dec. 15. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Könyvviteli ismeretek vizsgán nem volt számlatükör.
2021. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A komplex vizsgára való jelentkezés hogyan zajlott?
2022. júl. 17. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!