Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kell kiadni a közép...

Mikor kell kiadni a közép szóbeli témaköröket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alapból mindent is kéne tudni, de azért jó lenne a szóbelisekre jobban odafigyelni.

Egy csomó dolognak megtaláltam az OH honlapján a határidőket, de erre nem. A tanárom meg annyit mondott, hogy egyesével valamikor megtudjuk az összeset valamikor érettségi előttig, de szeretném megsürgetni, ha valaki tudja hogy hol van olyan határideje ennek amire hivatkozhatom.



2021. szept. 28. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi február végétől kezdtük el kikapni a listát, hogy mik a lehetséges témakörök😅
2021. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
A témaköröket elvileg 2. félévben, de azzal sokra nem mész, mert pl. megmondják, hogy magyar romantika, és? Kb. az egész 10-11.-es irodalom anyag. Ha rendes a tanár, akkor konkretizál, de elvileg nem szabadna. Nálunk volt olyan tanár, aki májusban adta ki. Azért én akkor már reklamálnék.
2021. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Mi azelőtt kaptuk meg, hogy elmentünk téli szünetre.
2021. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anettbp ***** válasza:
0%
A témakörök állandóak, fenn vannak az oktatási hivatal honlapján. Tételeket pedig nem szabad kiadni.
2021. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 tudom, hogy a témakörök állandóak, de nem mindig kell mindegyik. 60 témakör van a tárgyban, amiből az adott vizsgaidőszakra 20-22-t jelölnek ki.

Ha van rá lehetőség, akkor csak a kellő témákat szokták ismételtetni az utolsó időszakban(tanév).


Egy sima iskolai témazárónál se tudod, hogy mik lesznek a kérdések, de azért ritka az a tanár, aki az utolsó leadott témakör másnapján iratja meg. Ha annyira közell van a 2 óra, akkor vagy ismétlés, vagy a következő tananyag eleje, ami már nem lesz benne.

Annyi a különbség, hogy hozzá lehet szokni hogy melyik tanár hogy szokta, és ha az elsőnél utólag is derül ki, hogy szenya, akkor se számít többet mint az évvégi jegy tizede. Az érettségit meg nem szeretném többször megpróbállni...

2021. nov. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!