Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek szóbelire való felkészül...

Matek szóbelire való felkészüléshez nektek is kérdéseket adtak? Nem témaköröket kellett volna kapnom?

Figyelt kérdés
Szóval sok helyen olvastam hogy matek szóbelire témaköröket kapnak, nekem viszont 53 kérdést adtak amelyekben van elmélet meg szamitos is. Ezek szerint akkor dolgozzam ki azokat, és az elegendő lesz? Vagy témakörök szerint kéne felkészülni, és kérjem el a témaköröket a tanártól? Mert nem igazán értem hogy most ezeket a kérdéseket kidolgozom, aztán ezeket húzom ki szóbelin?

2021. jún. 1. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kedvesek szerettek volna lenni veled, ezért megadták a konkrét kérdéseket. Én ezeket dolgoznám ki a helyedben és mellette nézd még át azért a témaköröket, de ha bizonytalan vagy kérdezd a matektanárodat.
2021. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Nem voltam még ilyen helyzetben úgyhogy kissé bizonytalan vagyok 😊😅
2021. jún. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!