Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mutatkozzam be a...

Hogyan mutatkozzam be a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdek pedagógiai asszisztensként egy óvodában. Ilyenkor elég annyi, hogy XY néni vagyok? Jól jönne néhány ötlet!

2021. szept. 30. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Tóth Mária vagyok, hívjatok Marika néninek.
2021. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! Ennyit magamtól is tudok. Arra lennék kíváncsi, hogy ezen felül hozzá fűzzek valamit, vagy ne.

Pld. : Sziasztok! XY néni vagyok, ezután én is itt leszek veletek a csoportban.

2021. okt. 3. 05:48
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked lesz erről diplomád nem? Csak szót tudsz érteni egy csapat kisgyerekkel.
2021. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
63%
#3 a ped.asszisztenshez elég egy okj, nem kell diploma. Ettől függetlenül izgulhat az ember, és a kérdező valószínűleg szeretett volna jó benyomást kelteni, ezért kérdezett. Ha nem tudsz normálisan, segítőkészen hozzáállni, minek kommentelsz?
2021. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kb az amit mondasz. A neved, meg hogy ott fogsz dolgozni.

Szerintem egy csapat orvosnak nem is nagyon kell több információ, úgyse tudnak vele mit kezdeni.

A jó benyomástól. Ha sokat mosolyogsz, és kedves vagy velük szerintem nyert ügyed van.

2023. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!