Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallo! Most vagyok 11.-es egy...

Hallo! Most vagyok 11.-es egy általános gimnáziumban, ahol most szeretnék faktot váltani, mert inkább jogra mennék. Ti melyik jogi egyetemet ajánljátok? Tudnátok mondani Nyíregyháza környékén olyan töri tanárt,aki készít emelt érettségire?

Figyelt kérdés
Illetve melyik az a a jogi ágazat,amelyik manapság egyre keresettebb? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. szept. 30. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Suliban nincs töri fakt?
2021. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én Pécsre járok jogi egyetemre és csak ajánlani tudom. Persze tisztában vagyok vele, hogy neked ez messze lenne, hozzád inkább Debrecen vagy Miskolc, esetleg Pest van közel. De kolit fixen kapnál ilyen távolság mellett. A jogi ágazatos kérdésre nem igazán tudok neked válaszolni, de ha tippelnem kéne akkor a nemzetközi joggal nem lőhetsz félre (fontos a nyelvek ismerete!!), illetve most kezd feltörni az űrjog is. Ha gondolod írj rám és tudok segíteni! :)

2021. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia Én a Debreceni Jogi karra járok. Nem könnyű. Rengeteget kell tanulni de nagyon jó a képzés, profik a tanárok, kedvesek, segítőkészek.
2021. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, mi lesz keresett, amikor vegzel. Azt csináld majd, amit megszeretsz.
2021. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a Pázmányra járok jogi karra, csak ajánlani tudom :) A koli kérdés a necces itt, mert nincs :(( De vannak a környéken magánkolik, szóval megoldható a dolog. Jogi kar lévén nyilván ez sem egyszerű és sokat kell tanulni, de egy jó hangulatú egyetemről van szó, megéri idejönni.

Ha nem találnál magán töri tanárt, akkor nézz szét youtube-on, a pandémia óta rengeteg videó van fent, amiben tanárok mondják el az anyagot, még emelt érettségire felkészítők is vannak. Ajánlom az Amtakt bt vázlatos emeltre felkészítő könyvét is.

2021. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindenkinek a válaszokat! Szép napot nektek!
2022. jan. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!