Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Zrínyi Ilona gimnáziumról(ny...

A Zrínyi Ilona gimnáziumról(nyiregyhaza) velemenyeket?

Figyelt kérdés
Azt olvastam korábban hogy sok sznob van a zrinyiben ez tényleg igaz? Én most fogok majd csak választani iskolát és ezt ajánlották mivel kitűnőek a jegyeim, de szeretnék róla egy kicsit többet megtudni szóval aki oda jár/járt az tudna nekem mesélni róla egy kicsit:)

2021. aug. 31. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ezzel riogattak meg azzal, hogy elit gyerekek járnak oda. Na, én mint falusi lány nagyon meg voltam ijedve hogy ki leszek rekesztve, rosszul fogom érezni ott magam stb. Ehhez képest tavaly végeztem, konkrétan bőgtem a ballagáson annyira fog ott hiányozni mindenki tanároktól az iskolatársakig. Itt is voltak klikkek (hol nem) viszont nem volt olyan hogy valakit kipécéztek meg kiközösítettek. Lesznek itt is tipikus nagymenők(mi már őket verébtáborban felismertük, általában felsőbbévesek) de velük is el lehet beszélgetni és ők sem azok, hogy lenéznek vagy valami. A tanárok szerintem nagyon felkészültek, akármikor fordulhattam hozzájuk akár sulival akár magánélettel kapcsolatban. Szerettem hogy nem kisgyerekként kezeltek, hanem inkább ilyen fiatal felnőttként.

Most hirtelen így ennyi jutott eszembe. Tudom nagyon össze-vissza az egész de eléggé sietek. Ennek ellenére nyugodtan írj rám privátban és kérdezz hisz nagyon szívesen válaszolok:)

2021. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is oda jártam, de én utáltam. Tele van újgazdag sznob kölykökkel, akik minden lehetőséget megkapnak, jó cuccok, magánórák, utazások stb...aki meg átlagos, az irigykedhet.
2021. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Elit iskola, így tele van gazdag, sznob, ki vagyok mi vagyok emberekkel. Rengeteg a dráma. Tanulni brutál sokat kell. Ha esetleg egyszer keringőzni szeretnél, csak mondom hogy az a legnépszerűbb, legjobb, legelitebb lányok privilégiuma.
2021. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó valaszolóval nem értek egyet.

Én 2020ban végeztem a Zrínyiben, csodás évek voltak. Tanulni rengeteget kellett.

Sosem tartottam a gazdag menő lányok közé. Nem voltam sosem a klasszikus csinosnak mondható alkat, viszont keringozni akartam. Addig mentem míg ehhez párt nem találtam. Sikerült, keringoztem.

Szóval nem az elitségen múlt, hanem rajtam.

Nyelvi előkészítőbe jártam, spanyolra. Őszintén szólva megszépültek az emlékek, nem volt könnyű, sokszor úgy éreztem túl sokat kérnek.

De visszanézve nem választanék másképp, mert ez az elvárás olyan szintre emelt, amiért örök hálával tartozom a Zrínyinek.


Üdv,

Egy harmadéves joghallgató exzrínyis

2022. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en nem tudom, de elso benyomasa az volt a zrinyi sulinak ram, hogy koszontem egy tanarnak, mert ismertem, es ram nezett nagyon rutul. en mar akkor feladtam es hazamentem.
2023. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!