Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az IQ tesztem eredménye csak...

Az IQ tesztem eredménye csak 105. Ha valakinek pl 135 az észreveszi rajtam hogy az én IQ-m jóval kevesebb mint az övé?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 11:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Aki lepontozott mert az IQ teszt a matematikai kompetenciát méri, az ne röhögjön mert ezt egy Mensa Hungary tagos egyetemi tanárom mondta. Szóval helló.
2021. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon kevesen veszik észre kérdező. Max. problémák megoldásánál. De az sem mindegy, hogy milyen probléma.


Amit az iq teszt mér, annak csak (kis) részben van köze az intelligenciához.


Logika és mintázat felismerés a mensa tesztje.


Az intelligencia jóval több ennél.


Eddig egy polihisztor matematikusnál (ezen kívül még többféle természettudományban is magas szinten mozgott, professzori, doktori fokozat, stb.) érzékeltem, hogy kimagasló az intelligenciája.


Hihetetlen volt. Életemben nem találkoztam még olyan elmével.


Európában bent volt a top 10-ben, tudósok között!


Sajnos elhunyt.

2021. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!