Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsi egyetemisták az általáno...

Pécsi egyetemisták az általános orvosi karon hány órátok van hetente?

Figyelt kérdés
Hány órátok/előadásotok van hetente ami a weboldalon van 25-30 óra az reális vagy nem ezek milyen hosszúak és mennyi ebből a kötelező?

2021. okt. 4. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

omg, orvosin nincs lébecolás, oda be kell járni, és minden kötelező.

ha már most így állsz hozzá, ki fogsz bukni, nem fogod bírni a terhelést.

2021. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Fent vannak a pontos órarendek az egyetem honlapján.

Mindegyik óra kötelező.

2021. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem tervezek az orvosira menni csak felmerült bennem a kérdés de azért köszönöm a választ.
2021. okt. 4. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

helyesen: egyelőre, nem egyenlőre.

sorry, de a helyesírás a vesszőparipám.

2021. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előadások általában nem kötelezőek . Van néhány, ami igen és katalógus is van rajta. Oda bejárok+ néhány másikra is , ami érdekel . Általában diasorokat olvasnak fel, ezt otthon is tudom. Előadások helyett inkább otthon vagyok és tanulok.

A gyakorlatok a kötelezőek , azokra be kell járni . Változó a színvonal , vannak érdekes , hasznos órák és vannak kegyetlenül unalmas, haszontalan órák is. Ezeken felül vannak ugye a választható tárgyak , azok is kötelezőek.

Átlagban félévente 30 kredittel kell számolni . 1 kredit egy heti 45 perces órának felel meg. Tehát heti 30*45 perces óra van. Gyakorlatok általában másfél órásak, az előadások 45 percesek. Vannak tömbösített órák is.( mondjuk 4*45 perc négy héten át egy napon ).

Egy negyedéves POTEs, aki otthon farmakológia előadás helyett farmakológiát tanul

2021. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most elsoben 25-27 a kotelezo, szabvalok miatt meg 10, es voltak tombositett orak, amik miatt neha a heti 45-50-et is elerte. A szabvalok nem minden heten vannak 45 percig, hanem altalaban csak az elso 7 hetben, de 90 percig, ezert van most 40 ora korul, kesobb kevesebb lesz. De eloadason sem lattam meg katalogust.
2021. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!