Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdoliban segítenek megírni...

Szakdoliban segítenek megírni ha magántanarhoz fordulsz?

Figyelt kérdés

Van olyan rész a dolgozatban ami nehézséget okoz, konzultálok a konzulenssel de így se megy. Totál homály.

Hol lehet ilyen tanárt keresni és kb mennyibe kerül 1 oldal?

Vagy ők is csak konzultációt biztisítanak? Kifutok az időből.


2021. okt. 6. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy akit korrepetáltam statisztikából, egy évre rá jött, hogy van ez a szakdoga, fel vannak véve az adatok és hát ő már nem emlékszik semmire és nagyon kevés ideje van... Megcsináltam neki az elemzést, közben mindent elmagyaráztam, hogy ha belekérdezzenek, ne pislogjon, mint aki síkhülye.


Az, hogy kinek mit bír el a lelkiismerete, nem az én dolgom. Hogy ki mivel bukik le, az sem. A szakdolgozat a szak zárása, véleményem szerint a könnyű, de hosszú rész. Akiből addig nem lett szakember, abból ettől sem lesz. Hasonlóan állok azokhoz a tárgyakhoz is, amik az illetőnek nem szakmai tárgyai. Alapvetően tanítok, tanítani szeretek, ezért sem akarok szenvedni fölöslegesen, inkább meg szoktam kérdezni, hogy megérteni akarja vagy túlélni. Ha túlélni, akkor kitalálunk valami mást oktatás helyett. Barát esetén írtam már meg más helyett vizsgát is, idegennek ilyet nem vállalnék. Szakdolgozatot, esszét igen, ha olyan a téma, ami számomra otthonos terep.

2021. okt. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi 1 oldal?
2021. okt. 6. 07:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ. Statért 10-15 körül kértem, a korrep órabérével számoltam az egész munkát.


Ha olvasmányos, elméleti részről van szó, akkor azon is múlik, hogy mennyire vagyok magabiztos a témában. Próbálkozni is tudok, de azért, ami nem biztos, nem szívesen kérek pénzt, míg amit kenek-vágok, abban én is magabiztosabb vagyok, hogy elfogadják és jóra értékelik.

2021. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
10-15 e egy oldalért? Te jó ég akkor inkább csúszok száz évet...😟
2021. okt. 6. 07:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha se tanulni, sem fizetni nem akarsz, akkor még böven bejöhet a 100 év múlva sem végeztem dolog.
2021. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hlye vagy. Semmi olyat nem írtam, hogy nem akarok tanulni. Nem értem. Különbség. Ennyi pénze honnan lenne egy diáknak szerinted?
2021. okt. 6. 08:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Diákok válaszát várom, nem ilyen pénzéhes fszokat. Köszönöm.
2021. okt. 6. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!