Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak megijedtem az új dolgoktó...

Csak megijedtem az új dolgoktól vajon?

Figyelt kérdés

A helyzet az h 12.es lettem és sorolták a tantárgyakat, olyannyira el bizonytalanodtam az egész hallatán h átfutott rajtam a suli váltás fogalma :/ mert egyszerűen nem érzem magam képesnek arra h napról napra készüljek, 1oldalas szavalni valóval legalább. Sajna szemét tanárt kaptunk ki, aki napról napra feleltetett tavaly is. Utolsó nap feleltem le a 2esért.. Idén meg 3 tárgyat is ő fog tanítani. Marás/Gépészeti ism. Anyagismeret.

Szakmunkás suliról van szó de ez nekem sok, arról nem is beszélve h a gyakorlat is elveszi az életkedvem is.


Mit kezdhetnék? még ezen kívül van 1 évem. van lehetőség vhova átmennem? Ha lenne is nem tudom mire.

Matekból fel voltam mentve máig nem megy a matek. ezért is kéne olyan lehetőség ahol már nincs matek 4.ben

Nektek volt ilyen problémátok?

18/F


2010. szept. 1. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Megértem a problémádat, igaz én lány vagyok és 10.-es és teljesen más szakma... De a tantárgyak meg a tanárok :S

Ma teljes lehangoltsággal jöttem haza a suliból, hogy "Mi lessz velem?" ...:(

De te már 12.-es vagy, szerintem ha idáig eljutottál már csináld végig!

Most év elején az aránylag könyebb anyagokból készülj rendesen, szerezz jó jegyeket, és ha később lenne olyan ami nem megy, már lesz jó jegyed, és becsuszhat eg-két rossz is.

2010. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Muszáj készülnöm, mert ha félévkor is megbukok akk búcsúzhatok az átíratkozás fogalmát is. :S
2010. szept. 1. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak simán ülj le és tanulj, nem lesz semmi gond. Szerintem napi 1-2, ha nem olyan jó az agyad, akkor is max. 3-4 óra tanulással mindent meg lehet tanulni. És különben is, az eleje nehezebb, de ha azt megtanulod, a végére átlátod az összefüggéseket és már sokkal könnyebb lesz megtanulni az anyagot.
2010. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon max 1 óra ha megy tanulással több nem:S
2010. szept. 1. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:

19:22-es vagyok...

Nekem is elég nehéz a tanulás...

Néha neki ülök, hogy "Na akkor tanuljunk" és mondjuk 1 órán át küszködök is...ismételgetem amíg nem megy, stb... De utánna már eldurran az agyam és beb@szom a könyvet a sarokba és ott hagyom. Mert kész..annyira elegem lett. Ez kb mindig így van :S

De azért valamit mindig összetudok hozni. Te is próbáld meg :S

2010. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!