Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megijedtem attól, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem attól, hogy újra szerelmes leszek, így elküldtem őt inkább. Jobb is ha nem randizok, míg helyre nem jövök, igaz?

Figyelt kérdés
Részben az előző kapcsolatom miatt nem merek újba belekezdeni. De vannak más elrendeznivalók is, pl az önbizalom, bizalom az emberekben stb. Elküldtem a pasit. Most megkönnyebbülést érzek, de nagy ürességet is, mert nem volt közömbös számomra. Azt gondoltam, hogy talán időt kellene adnom, hogy helyrejöjjek lelkileg. Viszont piszkosul hiányzik is. Mit tegyek, hagyjak magamnak időt míg rendberakom az életemet?
2011. nov. 12. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem hagynám elmenni, lehet, hogy soha többé nem lesz rá esélyed..
2011. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel. Egyszer élünk. :)
2011. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán ha megbeszéled a fiúval h neked idő kell, ő megérti.
2011. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kicsit tényleg szünetelned kéne mond meg neki hogy még kell kis idő az előző kapcsolatod miatt aztán lehet szó róla :)
2013. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!