Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Google Űrlapok kérdőív...

A Google Űrlapok kérdőív miért nem működik?

Figyelt kérdés

Írom a egyetemi szakdolgozatom és csináltam hozzá kérdőívet, amit többször ki is próbáltam, hogy működik-e a google fiókba való bejelentkezés nélkül is. Működött, egy barátomnak is működött, illetve én többször is kipróbáltam és nem volt vele baj.

Most megint kipróbáltam és viszont visszadobott az elejére és nem mentette a válaszaim (ami a sajátom az nyilván csak próba).


A baj, hogy már többen panaszkodtak, hogy tapasztalták ez, de mivel velem eddig 5/5 nem volt ilyen, nem tudtam elhinni, hogy mi a baj.


Mi lehet a probléma? Fontos lenne, hogy bejelentkezés nélkül is lehessen használni. Keveseknek sikerült, de nem tudom mi a baj, illetve hogy hogyan lehetne megoldani.


aki esetleg tud rá megoldást, annak nagyon köszönöm a választ!



2021. okt. 12. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd át a beállításait, hátha ott a bibi.
2021. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Átnéztem de semmi olyan nincs benne beállítva.:(
2021. okt. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!