Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozathoz kérdőívet hol...

Szakdolgozathoz kérdőívet hol lehetne sok emberrel kitöltetni? Van erre valamilyen oldal?

Figyelt kérdés
Nagy segítség lenne, ha valaki tudna ilyet,vagy bármilyen tippet. Fbon már kint van.

2021. márc. 8. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt próbáld meg:

[link]

2021. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakdolgozat kérdőívek S.Oszkárral nevű FB csoport.
2021. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!


Ha esetleg valaki erre jár és lenne 5 perce, nagyon egyszerű közösségi média témájú, főleg választgatós 5 perces kérdőívről van szó, nagyon hálás lennék a kitöltésekért:


[link]

2021. márc. 8. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szakdolgozat és kérdőív.. a bevezetőben illik bemutatkozni, milyen egytem melyik szakán milyen témában írod.! Szívesebben válaszolnak.
2021. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár apróság.


Mivel szakdolgozatról van szó, ami egy eléggé komoly munka - ezért a nyelvezete is megfelelő legyen - még a kérdőívnek is.


Az elején a leírásba magázódsz, a kérdőívbe már tegezel.


Nem chaten vagyunk, hogy "korod".

2021. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitöltöttem, én vagyok az 51 éves egyetemi tanár. :)

Érdemes lenne legközelebb átgondolni, jó-e, ha a tájékoztatás magázó, a kérdőív tegező stílusú. (Szerintem nem.)

2021. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 ott a pont!

üdv. #6

2021. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

És a 4-es válaszát is fogadd meg. Minden egyetemi szakdolgozati kérdőívet úgy kezdenek, hogy:


- Sokkal szebb lenne ez a megfogalmazás:


"Teszt Elek" vagyok, a "Budapesti Műszaki Egyetem mérnökinformatikus" végzős hallgatója. Kérem, hogy az alábbi kérdőív kitöltésével segítsék kutatásomat a szakdolgozatom megírásához! [...]


Vagy hasonló megfogalmazás, de tényleg illik bemutatkozni és megjelölni az intézményt és a szakot.


Viszont az pozitívum, hogy figyeltél arra, hogy ne legyenek kötelező jellegűek (az sokszor kitölthetetlen tesztekre vezet és kiszoktam lépni, ha egyszerűen nincs rá válasz)

2021. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!