Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken az oktatók hogyan...

Egyetemeken az oktatók hogyan viszonyulnak az arcon lévő testékszerekhez?

Figyelt kérdés

Van az orromban egy pici piercing, abszolút szolid, fehér köves (volt egy tanárom akinek 4 hónap után tűnt fel, hogy valami csillog az orromban). És tervezek még egy ajakpiercinget, az ajkam alá középre, vagy valamelyik oldalra.

A kérdésem akkor végülis az lenne, hogy ér-e esetleg valami hátrány emiatt az egyetemen? Esetleg célszerű vizsgákra egy átlátszó piercinggel felszerelkeznem?

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 2. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemtől függ. Vannak helyek, ahol lehet, hogy furán néznének Rád, például az orvosin vagy a jogon. Már helyeken lesz*rják, bölcsészkaron vagy műszaki egyetemen. Hová jársz?
2010. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mérnök informatikus szakon nem nagyon foglalkoznak ilyennel. Megnézek, esetleg megkérdezik, hogy miért csináltattad de nincs belőle hátrány. Nem hinném, hogy vizsgán csak ez miatt buktatnának meg.

Bár lehet, hogy majd államvizsgán mikor bent lesz 10 ember akkor furcsán néznek majd.

2010. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
kitépik!
2010. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

09:49-esnek: BME-s vagy? Netán piercinges? Én is oda járok, de még nem tapasztaltam, hogy bárkinek beszóltak volna, legalábbis nyilvánosan nem.


(Aki van beszólogatós tanár, az se emiatt pampog.)

2010. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az SZTE-re járok, környezettan szakra. Vagyis még csak fogok járni, "kis"gólya vagyok :)
2010. szept. 2. 09:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok BME-s, nem mindenki BME-s aki mérnök informatikusnak tanul. :)

Jövő héten suli, várom is meg nem is. Jó lesz a haverokkal találkozni de sokat kell majd órán lennem meg így a barátnőmre is kevesebb időm jut, mint nyáron.

2010. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos azt az egyetemet nem nagyon ismerem, de azt tapasztalom, hogy általában természettudományi karokon se nagyon foglalkoznak az ilyesmivel, szóval szerintem nem lesz belőle gond.
2010. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)
2010. szept. 2. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik sráccal kiszedették a fülbevalóját. Műszaki kar.
2010. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még egy apróság: én azt vettem észre, hogy ha tudod az anyagot, akkor minden ok. De ha nem, akkor rögtön belekötbek ebbe is. Bár ez emberfüggő is.
2010. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!