Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC angol felsőfokú nyelvvizs...

TELC angol felsőfokú nyelvvizsgáról van-e vkinek tapasztalata? Milyen nehéz, hogy viszonyulnak a vizsgázóhoz? Esetleg az erre a nyelvvizsgára való felkészülés céljára szervezett nyelvtanfolyam hasznos? (TIT-re gondolok)

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Hát, nálunk az egyetemen nagyon rossz véleménnyel vannak róla, tiltó listán is van nálunk (tehát telces nyelvvizsgával nálunk senki nem kap diplomát). Mert nagyon könnyelműek a vizsgáztatók és nagyon engedékenyek, sokmindenkit átengednek, akit nem kéne.
2009. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a TELC középfokú angol nyelvvizsgáját is borzalmasnak találtam. Miután arra "küldtek", és nagy nehezen meglett, megnéztem másfajta nyelvvizsgákat is, de nekem ez sokkal nehezebbnek tűnt, mint a többi. Egyszerűen csak azért mert hihetetlen gazdag szókincs kell az egészhez már az írásbelin is. A szóbeli nem volt nagy durr, de az írásbeli nagyon nem tetszett, ha mehetnék mégegyszer most biztos nem arra mennék. Ráadásul úgy hallottam több helyen nem is fogadják már el... Én mág rágom a fülem, hogy most fölöslegesen adtam ki rá ennyi pénzt?
2009. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!