Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Etr-en kurzusfelvételben. Nem...

Etr-en kurzusfelvételben. Nem elég a kredit, de nincs mit felvenni, plusz ír ki hibaüzenetet, de nem tudom javítani (? )

Figyelt kérdés

Beléptem, felvettem a kötelező kurzusokat + egy választhatót. Ezenkívül csak nyelvvizsga előkészítők vannak, azok is 0 kreditesek. Nincs több amit felvehetnék, és csak 27 kreditem van. az kevés ugye? úgy tudom 30 felett kéne lennie. Az egyik kérdésem az, hogy ezzel mit cisnáljak? én rontok el valamit? ott kerestem hogy "új,ajánlat alapján", végignéztem a többit, ott sincs.


A másik kérdésem pedig: csináltam Teljességvizsgálatot, és kiírta hogy még egy tárgyat fel kell vennem, viszont sehol sem találom azt a tárgyat (mit azt? semmilyet se) De azt írja ez az első félévre kötelező, és még nem vettem fel... Van valakinek valamilyen ötlete? megköszönném, lassan felrobbanok...


2010. szept. 2. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

1. Akár 5 kreditet is felvehetsz, nem számít!


2. Valahol le lehet kérni a félévekre leosztott kötelező tantárgylistát és megnézni, hogy mi hiányzik!

(nem tom megnézni, hogy hol, mert már végeztem)

2010. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

nem baj szerintem hogy csak 27-et tudtál felvenni

én is "csak" 29-et tudtam felvenni de azt írták hogy ha csak a kötelezőket veszem fel akkor is meglesz 3 év alatt a 180 kredit úgyhogy no para

2010. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

attól is függ, hova jársz, általában 30 kredit fölött jár ösztöndíj, de felvenni akármennyit felvehetsz.

keress rá a megadott kurzus nevére, van, hogy nem írja ki alapból a listára, de ha rákeresel, kiadja.

2010. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jo a kreditek kapcsán megnyugodtam, köszi:)

A másikkal az a baj, hogy kiírja ő nekem hogy azt még fel kell vennem, emrt kötelező az első félévre. de sehol sincs, nem tudom felvenni. Beírtam Kurzuskeresésbe a kódját, és kiírta, hogy nincs kurzus amit felvehetnék. Már három napja tárgyfelvétel van, elképzelhető hogy csak később kerül rá a listára?:S

2010. szept. 2. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Felveszel valami kötelezően választhatót, vagy szakmai tárgyat... Menj úgy, h új, tanterv szerint, és pipáld ki az elulról 3. és 2. cuccot :D
2010. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azokat nem lehet kipipálni :)
2010. szept. 2. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
A "Tanulmányok" alatt találsz olyat hogy "Dinamikus tanterv",és ha azt megnyitod ott látni fogod mi az a tárgy ami hiányzik(piros szín fogja jelölni),így már rákereshetsz,kód vagy név vagy oktató,bármi alapján:)
2010. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Összesben nézted-e?

Testnevelés kurzusok nincsenek meghirdetve?

2010. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kiírta hogy mi hiányzik, azt megtaláltam nem az a gáz. De azt a tárgyat sehol sem találom hogy fel lehetne venni. van egy olyan hogy keresés kód alapján. beírtam a kódot, és nem dob ki semmit, csak hogy nincs felvehető kurzus.
2010. szept. 3. 12:59
 10/11 A kérdező kommentje:
MEgkerestem a tanulmányok alatt, ott is ottvan hogy teljesítetlen. Mellette egy piros X van, és ha rákattintok kiírja az informáciok alatt hogy Zárolva...
2010. szept. 3. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!