Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Etr-en kurzusfelvételben. Nem...

Etr-en kurzusfelvételben. Nem elég a kredit, de nincs mit felvenni, plusz ír ki hibaüzenetet, de nem tudom javítani (? )

Figyelt kérdés

Beléptem, felvettem a kötelező kurzusokat + egy választhatót. Ezenkívül csak nyelvvizsga előkészítők vannak, azok is 0 kreditesek. Nincs több amit felvehetnék, és csak 27 kreditem van. az kevés ugye? úgy tudom 30 felett kéne lennie. Az egyik kérdésem az, hogy ezzel mit cisnáljak? én rontok el valamit? ott kerestem hogy "új,ajánlat alapján", végignéztem a többit, ott sincs.


A másik kérdésem pedig: csináltam Teljességvizsgálatot, és kiírta hogy még egy tárgyat fel kell vennem, viszont sehol sem találom azt a tárgyat (mit azt? semmilyet se) De azt írja ez az első félévre kötelező, és még nem vettem fel... Van valakinek valamilyen ötlete? megköszönném, lassan felrobbanok...


2010. szept. 2. 11:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
megvaaan. szeritnem csak még nem hirdették meg, mert most simán ott volt a kurzusfelvételnél, és esküszöm hogy eddig ott nem volt ilyen:D köszönöm a válaszokat :)
2010. szept. 3. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!