Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez beleszámít a továbbtanulásba?

Ez beleszámít a továbbtanulásba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a szaktanáti figyelmeztető beleszámít a továbbtanulásba? Ma gondolkoztam el azon, hogy tavaly kaptam egy szaktanári figyelmeztőt(egyébként teljesen értelmetlen dologért, de ez van) és ez beleszámít abba, hogy felvesznek-e majd valahova? Úgy értem, ezt látják majd, hogy kaptam egy szaktanári figyelmeztetőt vagy csak a magatartás jegyemet? Például mint az amerikaiknál a felfüggesztés, mert azt tudom, hogy látják.

2021. okt. 14. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
😂 Dehogyis. Csak az érettségi tárgyak utolsó két évének jegye. De az sem feltétlenül, például ha jobban sikerül az érettségid két felvételi tárgyból, csak az érettségi eredményt veszik figyelembe.
2021. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és mi a helyzet, ha én középiskolába felvételizek?
2021. okt. 14. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!