Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok elítélendőn...

Mennyire tartjátok elítélendőnek a nemzetközi oktatás nevű dolgot?

Figyelt kérdés
Tehát lényegében arról lenne szó, hogy a nagy számú külföldiek miatt egy óra angolul folyik le a kedvükért. Én pl. ezt a Debreceni Egyetemen tapasztaltam, óralátogatás során. Ezt hogy engedhetik meg? Ha bevándorolnak egy adott országba a feketék meg a sok ázsiai, vagy csak tanulni mennek oda, nem inkább nekik kéne megtanulniuk egy adott ország nyelvét. Ha meg így nem értik, menjenek inkább vissza ahonnan jöttek. Egyébként miért pont Debrecent, az EU legfejletlenebb régióját választották?
2021. okt. 18. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami elítélendő, az a szöveg, amit itt előadtál egyetemista létedre...
2021. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A külföldi diákok kőkemény tandíjat fizetnek az egyetemnek, hogy az egyetemre járhassanak. A kőkemény tandíj több, mint 1 millió forint félévente. Nekik nem a magyar diákok képzési díját kell fizetniük, hanem jóval többet perkálnak. Gazdaságilag is jól jönnek egy egyetemvárosnak. Hiszen a felső kategóriás albérleteket ki tudják fizetni és ha valutával fizetnek akkor az országnak is jól jön.

Az angol nyelvű képzés a magyar diákok közt is népszerű, hiszen piacképesebb a diplomájuk.


Amit írtál az csak gyűlölködés. Én szegyelem magam helyetted a suttyó gondolkodásmódod helyett.

2021. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elismerték, amit összeírtam ez tényleg gáz, de néha vannak ilyen gondolataim, itt név nélkül pedig időnként ki szoktam élni magamat. A bejövő migránsok ténye és az európai kultúrák, népek el felé pusztulása váltotta ki belőlem ezt a hirtelen haragot, és az így megfogalmazott kérdést
2021. okt. 18. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg az a szégyen, hogy egyetemista létedre még mindig nem tud kezelni az érzelmeidet.
2021. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!