Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van aki inkább átmenne online...

Van aki inkább átmenne online oktatásra, csak ne kelljen bejárni?

Figyelt kérdés
Lehet csak én vagyok így, de utálok iskolába járni. Nem a tanulás miatt, mert jó tanuló vagyok. De kirekesztve érzem magam, nincs eg csoport se ahova befogadnának. Nem vagyok túl szép lány(pattanás, fogszabályzó) és emiatt már szóba se állnak velem. Annyira nincs önbizalmam. Alig várom mindig hogy haza érjek, és reggel gyomorgörccsel megyek az iskolába.
2021. okt. 19. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is szeretném, és ha lesz is online akkor elméletileg csak az oltatlanok lesznek abban. Az oltottak járnak tovább.

Remélem nem kell szünet után visszamenjek.

2021. okt. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem nincs bajom a közösséggel és a tanulással se különösebben, átlagban 4-es tanuló vagyok, vannak barátaim, de én is szívesebben lennék onlineban. lehet lusta dögnek nevezni mert nem szeretek reggel 6-kor kelni és délután 4-re hazaérni, és még utána nekiállni annak, amit egyébként online alatt napközben csinálok meg reggel 9 és délután 3 között kb. tavaly ilyenkor se volt még szó arról, hogy lesz majd online, sőt, akkor az volt a fő hír, hogy őszi szünetben fertőtlenítenek minden iskolát, hogy szünet után biztonságban vissza lehessen menni, akkor is mindenki elvesztette a reményt, november 6-án Orbán ezt mondta: [link]

aztán tessék, november 11-től onlineban voltunk már. szerintem senki ne adja fel a reményt (már persze ha abban reménykedik hogy lesz online), mert hiába van oltás, azért nem sokkal jobb a helyzet.

2021. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!