Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne jobban felkészüln...

Hogy lehetne jobban felkészülni a kressz vizsgára?

Figyelt kérdés
Résztvettem 8 tantermi oktatáson (8x3 óra) , lenyomtam a gyakorló programmal mind a 12 órámat,teljesítettem 100%-ra, az utolsó 3 napban pedig csak 70 pont feletti próbatesztem volt, volt 75 pontos is, de kressz vizsgán 64 ponttal megbuktam. Valami tanács mégjobb felkészülésre?

2021. okt. 21. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig annak meg kellett volna lennie.

Nem a felkészüléssel volt a gond, hanem hogy abban a helyzetben stresszeltél/leblokkoltál. Meg gondolom peches kérdéseket is kaptál. Ez szimplán balszerencse volt, nem veled volt a probléma.


Nem tudom, hogy használtad-e a kérdésátugrást, de hatalmas taktikai jelentősége van; ha mondjuk 5 kérdést ugrasz át, a többire pedig kb. biztosan helyes választ adtál, akkor az átugrott kérdéseket is könnyebben válaszolod meg, mert nem stresszelsz rá annyira, mivel ha azokat el is rontod, nincs tétje.

2021. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen kaptam nagyon nehéz kérdéseket, hogy köpni nyelni nem tudtam, nem találkoztam velük a gyakorlóba.
2021. okt. 21. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, minden csinálj ugyanúgy, legközelebb sikerülni fog.
2021. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a jelenlegi kressz programot már nemtudom használni de majd szerzek másikat hátha ad egy kis pluszt, és hogy benne maradjak a gyakorlatban, eléggé felhúztam magam de rájöttem, hogy teljesen feleslegesen, köszönöm a bíztatást.
2021. okt. 21. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
E-Titánhoz tudsz elvileg hosszabbítást venni az autósuliban.
2021. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Másodjára 70 ponttal átmentem, köszönöm a válaszokat!:)
2021. nov. 9. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!